Śpiwór mumia Iceberg Treck

54,99 zł

Mumia Iceberg Treck to śpiwór kołdrowy zajmujący bardzo mało miejsca po spakowaniu, dlatego idealnie zmieści się w plecaku.

Dostępny

Udostępnij

Opis

Mumia Iceberg Treck wykonany został z termozgrzewalnego włókna poliestrowego o najwyższych parametrach znakomicie sprawdzi się podczas dłuższej wycieczki rowerowej. 

Śpiwór ten jest lekki, zajmuje bardzo mało miejsca po spakowaniu i co najważniejsze, jest naprawdę ciepły, dlatego znakomicie sprawdzi się na biwaku, wycieczce górskiej lub wyjazdu na żagle. Dodatkowo charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz zastosowano w nim termozgrzewalne włókno poliestrowe o najwyższych parametrach.

Najlepszy komfort cieplny jest w temperaturach od +5 do +15 stopni Celsjusza. Dodatkowo zamek rozdzielczy umożliwia całkowite rozpięcie śpiwora na tzw. kołdrę, a suwak posiada blokadę zapobiegającą rozpięciu śpiwora. Wymiary śpiwora pozwalają również na to aby mogły z niego korzystać nawet bardzo wysokie osoby (75 cm x 190 cm). Do zestawu dołączono również worek, który ułatwia jego przechowywanie.

DANE TECHNICZNE:

Tkanina zewnętrznaPoliester 170 T
Tkanina wewnętrznaPoliester 170 T
WypełnienieHollowfiber 200 g/m2
WymiaryDługość: 190 cm + 30 cm , Szerokość 75 cm
Waga1 kg
Wymiary produktudługość 35 cm , Szerokość 19 cm
Zakres temperatur

Min: 5 stC/ Max 15 stC

Podobne produkty