Nosidełko Neverland Kangoo

  Nosidełko Neverland Kangoo

  449,00 zł

  Nosidełko Neverland Kangoo wykonane zostało z tkaniny POLIAMID 600 D/PU HD i dodatkowo wzmocniono Codurą, dzięki czemu jest bardziej wytrzymałe na ścieranie, przekłucie oraz rozdarcia.

  Dostępny

  Udostępnij

  Opis

  Nosidełko Neverland Kangoo jest stworzone dla rodziców którzy chcą pokazywać piękno przyrody swoim pociechom już od najmłodszych lat. Kangoo pozwala nosić dziecko do 22 kg.
  Pojemność nosidełka to 20 l, a jego waga to ok. 2,7 kg. Posiada również wygodną regulację wysokości położenia pasów nośnych oraz siedziska dla dziecka. Dodatkowo wyposażone zostało w regulowany system nośny 3D OPTIFIT. Dzięki szerokiemu bocznemu rozpięciu można bardzo łatwo wyciągnąć z niego dziecko.
  Nosidełko wyposażone zostało w dużą dolna komorę, mniejszą zapinaną na suwak i dwie boczne kieszenie z siatki np. na napoje. Posiada również uchwyty do zamocowania dodatkowego wyposażenia oraz składaną nóżkę do stabilnego stawiania nosidła.
  Kangoo posiada również automatycznie uformowany pas biodrowy, pas piersiowy i troki ściągające oraz elementy odblaskowe, które poprawiają bezpieczeństwo. Do zestawu dołączono również matę, którą można wykorzystać np. do przewijania, daszek przeciwsłoneczny, pokrowiec przeciwdeszczowy oraz 2 podręczne, zamykane na zamek kieszenie w pasie biodrowym na telefon lub portfel. Nosidełko wykonane zostało z tkaniny POLIAMID 600 D/PU HD i dodatkowo wzmocniono Codurą, dzięki czemu jest bardziej wytrzymałe na ścieranie, przekłucie oraz rozdarcie.
  Charakterystyka:

  • materiał: POLIAMID 600 D / PU HD
  • wzmocnienia z Cordury
  • dopuszczalna waga dziecka: do 22 kg
  • waga nosidełka: 2,7 kg
  • posiada certyfikat bezpieczeństwa TÜV
  • w komplecie praktyczna mata do siadania i przewijania, pokrowiec przeciwdeszczowy i pokrowiec przeciwsłoneczny
  • kolor: niebiesko- szary.

  Do kompletu

  Podobne produkty