Butelka termiczna Rubytec Vacuum Cool Drink Bottle

139,99 zł

Rubytec Vacuum Cool Drink Bottle to wygodna butelka wykonana ze stali nierdzewnej 18/8 wyposażona w podwójne ścianki z izolacją próżniową tak aby zapewnić zimne płyny przez wiele godzin.

Dostępny

Udostępnij

Opis

Vacuum Cool Drink Bottle to fantastyczna butelka termiczna łącząca w sobie wygodną wylewkę z nierdzewną, stalową izolacją próżniową, która zapewnia chłodzenie zimnych płynów przez wiele godzin.
Butelka poza tym, że posiada uchwyt do zawieszenia oraz szeroki otwór wygodny do nalewania napojów, wkładania lodu oraz czyszczenia, wyposażona została również w grube ściany, które zniosą najcięższe użytkowanie.
Dodatkowo zakrętka została wykonana z materiału wolnego od BPA, a także posiada zakręcany ustniki i jest całkowicie szczelna dzięki silikonowym uszczelkom. Ponadto specjalny gwint po wewnętrznej stronie ustnika został tak zaprojektowany aby zapobiegać wypływowi wody podczas picia.
Vacuum Cool Drink Bottle posiada również wygodny uchwyt pasujący do karabińczyka, który umożliwia zamocowanie lub powieszenie jej w dowolnym miejscu, a także duży otwór umożliwiający wygodne czyszczenie oraz napełnianie np. kostkami lodu lub plasterkami owoców.
W butelce zastosowane zostały grube ściany ze stali nierdzewnej, które po pierwsze wytrzymują wieloletnie użytkowanie, po wtóre oszczędzają wiele jednorazowych butelek. Grube ściany Rubytec Vacuum Cool Drink Bottle wyposażone został także w pochłaniacz - substancję chemiczną, której zadaniem jest utrzymywanie próżni przez pochłanianie resztek gazów.

Charakterystyka:
- izolacja próżniowa,
- szeroki otwór,
- łatwy do napełniania i czyszczenia,
- szczelna nasadka do picia,
- wolny od BPA.
Kolor: zielony/grafit
Pojemność: 0,55L
Waga: 315 g
Pojemność: 1,1 L
Waga: 478 g

Do kompletu

Podobne produkty