Chicken Risotto- kurczak z ryżem i warzywami – bezglutenowy

  Obiad liofilizowany Travellunch Chicken Risotto- kurczak z ryżem i warzywami – bezglutenowy

  30,99 zł

  Żywność liofilizowana Chicken Risotto- kurczak z ryżem i warzywami to pełnowartościowy bezglutenowy posiłek, który możesz zabrać na wyjazd pod namiot, wędrówkę po górach, czy też biwak.

  Dostępny

  Udostępnij

  Opis

  Travellunch Chicken Risotto- kurczak z ryżem i warzywami – bezglutenowy to pełnowartościowy posiłek, który jest kompletny i spełnia wysokie wymagania stawiane przy uprawianiu różnego rodzaju sportów ekstremalnych np. wspinanie, żeglarstwo czy turystyka wysokogórska.
  Dzięki temu, że zastosowano specjalną technologii produkcji żywność ta jest pełnokalorycznym posiłkiem, dlatego często używana jest przez polarników, podróżników sportowców wyczynowych w trakcie na różnych wyprawach czy podczas obozów.
  Żywność liofilizowana jest szeroko stosowana również na co dzień, na kilkudniowy wypad za miasto, biwak w lesie czy też spływ kajakowy. Dzięki temu, że jest tak popularna chętnie z niej korzystają również trampingowcy oraz dziennikarze jeżdżący po całym świecie.
  Zalety:

  • superlekka;
  • bez konserwantów;
  • krótki czas przygotowania – zalewasz wrzątkiem i po kilku minutach jesz pełnowartościowy obiad;
  • oszczędność miejsca;

  Travellunch to potrawa, która zapewni wszystko to co potrzebuje Twój organizm podczas każdego wysiłku.

  Sposób przyrządzania:Zawartość torebki należy zalać 600 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszać, następnie zamknąć torebkę i pozostawić na około 5-10 minut.

  Alergeny: Mleko, może także zawierać śladowe ilości jajek i selera.

  Składniki: ryż 55 %, kurczak 8 %, olej palmowy, skrobia modyfikowana, masło w proszku, groszek 3 %, marchewki 3 %, białko serwatki, maltodekstryna, sól, pieczarki, zioła, tłuszcz z kurczaka 0,2 %, ekstrakt z kurczaka 0,1 %, laktoza, ekstrakt z drożdży, ekstrakt z przypraw, ocet: ocet winny, aromaty.

  Szczegóły

  Waga125 g
  Wartość energetyczna 100 g405 kcal / 1709 kJ
  Białko14 g
  Sól3,5 g
  Tłuszcze10 g
  Tłuszcze nasycone6,1 g
  Węglowodany63 g
  Węglowodany - cukry4,1 g
  Porcja dla1 osoby

  Do kompletu

  Podobne produkty