Ziemniaczki Hot Pot z wołowiną

  Obiad liofilizowany Travellunch Ziemniaczki Hot Pot z wołowiną

  29,99 zł

  Żywność liofilizowana Ziemniaczki Hot Pot z wołowiną to super lekki, pozbawiony konserwantów  posiłek, który możesz zabrać na spływ kajakowy lub wypad pod namiot.

  Dostępny

  Udostępnij

  Opis

  Travellunch Ziemniaczki Hot Pot z wołowiną to pełnowartościowy posiłek, który jest kompletny i spełnia wysokie wymagania stawiane przy uprawianiu różnego rodzaju sportów ekstremalnych np. wspinanie, żeglarstwo czy turystyka wysokogórska.
  Dzięki temu, że zastosowano specjalną technologii produkcji żywność ta jest pełnokalorycznym posiłkiem, dlatego często używana jest przez polarników, podróżników sportowców wyczynowych w trakcie na różnych wyprawach czy podczas obozów.
  Żywność liofilizowana jest szeroko stosowana również na co dzień, na kilkudniowy wypad za miasto, biwak w lesie czy też spływ kajakowy. Dzięki temu, że jest tak popularna chętnie z niej korzystają również trampingowcy oraz dziennikarze jeżdżący po całym świecie.
  Zalety:

  • superlekka;
  • bez konserwantów;
  • krótki czas przygotowania – zalewasz wrzątkiem i po kilku minutach jesz pełnowartościowy obiad;
  • oszczędność miejsca;

  Travellunch to potrawa, która zapewni wszystko to co potrzebuje Twój organizm podczas każdego wysiłku.

  Sposób przyrządzania:Zawartość torebki należy zalać 900 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszać, następnie zamknąć torebkę i pozostawić na około 5-10 minut.

  Alergeny: Mleko, Gluten, może także zawierać śladowe ilości selera.

  Składniki: ziemniaki 45 %, wołowina 10 %, odtłuszczone mleko w proszku, warzywa w różnych proporcjach (marchewki, suszone pomidory, pory, groszek), prażona cebula 5,5 % (cebula 76 %, olej palmowy, mąka pszenna), pełnotłuste mleko w proszku, masło w proszku, pieczarki, sól, olej palmowy, śmietana w proszku, laktoza, białko serwatki, zioła, zielony pieprz, przyprawy, ekstrakty przypraw.

  Szczegóły

  Waga125 g
  Wartość energetyczna 100 gkcal / kJ
  Białkog
  Sólg
  Tłuszczeg
  Tłuszcze nasyconeg
  Węglowodanyg
  Węglowodany - cukryg
  Porcja dla1 osoby
  Błonnikg

  Do kompletu

  Podobne produkty