• Obniżka!
Beef Stroganoff z ryżem

Obiad liofilizowany Travellunch Beef Stroganoff z ryżem

26,99 zł

29,99 zł

-10%

Żywność liofilizowana Beef Stroganoff z ryżem to pełnokaloryczny posiłek przeznaczona między innymi dla polarników, podróżników czy też sportowców wyczynowych..

Dostępny

Udostępnij

Opis

Travellunch Beef Stroganoff z ryżem to pełnowartościowy posiłek, który jest kompletny i spełnia wysokie wymagania stawiane przy uprawianiu różnego rodzaju sportów ekstremalnych np. wspinanie, żeglarstwo czy turystyka wysokogórska.
Dzięki temu, że zastosowano specjalną technologii produkcji żywność ta jest pełnokalorycznym posiłkiem, dlatego często używana jest przez polarników, podróżników sportowców wyczynowych w trakcie na różnych wyprawach czy podczas obozów.
Żywność liofilizowana jest szeroko stosowana również na co dzień, na kilkudniowy wypad za miasto, biwak w lesie czy też spływ kajakowy. Dzięki temu, że jest tak popularna chętnie z niej korzystają również trampingowcy oraz dziennikarze jeżdżący po całym świecie.
Zalety:

  • superlekka;
  • bez konserwantów;
  • krótki czas przygotowania – zalewasz wrzątkiem i po kilku minutach jesz pełnowartościowy obiad;
  • oszczędność miejsca;

Travellunch to potrawa, która zapewni wszystko to co potrzebuje Twój organizm podczas każdego wysiłku.

Sposób przyrządzania:Zawartość torebki należy zalać 350 ml wrzącej wody i dokładnie wymieszać, następnie zamknąć torebkę i pozostawić na około 5-10 minut.

Alergeny: Mleko, może również zawierać śladowe ilości selera.

Składniki: ryż 49 %, wołowina 8 %, olej palmowy, skrobia modyfikowana, maltodextryna, śmietana w proszku, masło w proszku, sól, pieczarki, białko serwatki, ekstrakt z drożdży, warzywa w różnych proporcjach (czerwona papryka, suszone pomidory, cebula), pomidor w proszku, zioła, odtłuszczone mleko w proszku, przyprawy, ekstrakty przypraw.

Szczegóły

Waga125 g
Wartość energetyczna 100 g432 kcal / 1816 kJ
Białko13 g
Sól3,5 g
Tłuszcze15 g
Tłuszcze nasycone10 g
Węglowodany59 g
Węglowodany - cukry3,2 g
Porcja dla1 osoby
Błonnik1,4 g

Do kompletu

Podobne produkty