Kurtka puchowa Pajak Phantom WMN

730,15 zł

859,00 zł

-15%

Pajak Phantom WMN to ultralekka kurtka puchowa, która zapewni idealny komfort cieplny w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Dostępny

Udostępnij

Opis

Kurtka puchowa Pajak Phantom WMN dzięki temu, że jest bardzo lekka i posiada rewelacyjny współczynnik kompresji świetnie sprawdzi się zarówno dla czynnych sportowców jak i osób, które dopiero swoją przygodę zaczynają. Z pewnością jest to rewelacyjna pozycja dla kobiet, które nie uznają żadnych kompromisów w kwestii ubioru.

Phantom WMN wykonana została z tkanina TORAY Airtastic SLF15 DWR i wypełniona polskim puchem gęsim o sprężystości 750 FP.


Kurtka została wyposażona w dwie obszerne kieszenie na zamek i regulowany kaptur, który można nałożyć na kask. Po skompresowaniu do załączonego woreczka nie zajmie wiele miejsca w plecaku. Ponadto kurtka świetnie zapewni ci pełen komfort cieplny w zróżnicowanych warunkach pogodowych np. podczas zimowego wypadu na narty, wspinaczki, ale również podczas noszenia na co dzień.
Charakterystyka:

  • kieszenie zamykane na zamek
  • anatomiczny krój
  • regulacja obwodu w dole kurtki
  • regulowany kaptur mieszczący kask
  • dołączony woreczek kompresyjny
  • wypełnienie 750 FP Polski biały puch gęsi - waga 110 G dla kurtki w rozmiarze L
  • objętość po spakowaniu 1L
  • tkanina TORAY Airtastic SLF15 DWR
  • komponenty YKK / ITW Nexus
  • waga 285 G dla kurtki w rozmiarze L

TABELA ROZMIARÓW

Wymiar/Rozmiar XS SM

L

XL
ADługość przodu / Front length [cm]5557596163
BWysokość stójki / Collar length [cm]1111111111
CDługość tyłu / Back length [cm]6466687072
DDługość rękawa / Sleeve length [cm]7274767880
EObwód klatki / Chest circuit [cm]86-9090-9496-102100-106106-110
FObwód pasa / Waist circuit  [cm]74-8078-8482-9086-9690-100
GObwód bioder / Hip circuit [cm]84-9088-9494-102100-106104-108

Do kompletu

Podobne produkty