Kurtka puchowa Pajak Phantom Men

730,15 zł

859,00 zł

-15%

Pajak Phantom Men to ultralekka i ergonomiczna kurtka puchowa, która świetnie sprawdzi się w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Dostępny

Udostępnij

Opis

Kurtka puchowa Pajak Phantom Men dzięki temu, że jest bardzo lekka i posiada rewelacyjny współczynnik kompresji świetnie sprawdzi się zarówno dla czynnych sportowców jak i osób, które dopiero swoją przygodę zaczynają. 

Phantom Men wykonana została z tkanina TORAY Airtastic SLF15 DWR i wypełniona polskim puchem gęsim o sprężystości 750 FP.

Kurtka została wyposażona w dwie obszerne kieszenie na zamek i regulowany kaptur, który można nałożyć na kask. Po skompresowaniu do załączonego woreczka nie zajmie wiele miejsca w plecaku. Ponadto kurtka świetnie zapewni ci pełen komfort cieplny w zróżnicowanych warunkach pogodowych np. podczas zimowego wypadu na narty, wspinaczki, ale również podczas noszenia na co dzień.
Charakterystyka:

  • kieszenie zamykane na zamek
  • anatomiczny krój
  • regulacja obwodu w dole kurtki
  • regulowany kaptur mieszczący kask
  • dołączony woreczek kompresyjny
  • wypełnienie 750 FP Polski biały puch gęsi - waga 110G dla kurtki w rozmiarze L
  • objętość po spakowaniu 1L
  • tkanina TORAY Airtastic SLF15 DWR
  • komponenty YKK / ITW Nexus
  • waga 330 G dla kurtki w rozmiarze L

TABELA ROZMIARÓW

Wymiar/RozmiarS ML

XL

XXL
ADługość przodu / Front length [cm]6264666870
BWysokość stójki / Collar length [cm]1111111111
CDługość tyłu / Back length [cm]6870727476
DDługość rękawa / Sleeve length [cm]7880828486
EObwód klatki / Chest circuit [cm]92-9896-102100-106104-110108-114
FObwód bioder / Hip circuit [cm]88-9492-9896-102104-108108-112

Do kompletu

Podobne produkty