Kuchenka Jetboil Zip Cooking System

489,99 zł

Jetboil Zip Cooking System to kuchenka gazowa, która znakomicie sprawdzi się podczas wyjazdu w góry ponieważ wyposażona została w technologię FluxRing, dzięki czemu proces gotowania odbywa się bardzo szybko.

Dostępny

Udostępnij

Opis

Kuchenka Jetboil Zip Cooking System to rewelacyjny wybór na każdą wyprawę, gdzie liczy się niska waga sprzętu, a także zajmowane miejsce w plecaku, dlatego idealnie sprawdzi się przez cały rok.

Zestaw został tak zaprojektowany aby po złożeniu był bardzo łatwy w transporcie. Zastosowano w nim napromiennik FluxRing, który został zintegrowany z menażka o pojemności 0,8 litra. Dla dobrania odpowiedniej porcji wody lub posiłku w menażce umieszczono wygodna miarkę, a także neoprenowy izolator, który chroni przed oparzeniem i pozwala na dłużej zachować wysoką temperaturę.

Wbudowany napromiennik umożliwia lepsze spożytkowanie ciepła, niż w konwencjonalnych kuchenkach. Ponadto FluxRing umożliwia stabilną ilość ciepła nawet do temperatury -6°C.

Kuchenka została również zaopatrzona w dopasowaną pokrywkę z odpowietrzeniem oraz w dwa otwory: pierwszy umożliwiający picie, drugi ułatwiający montaż zestawu do filtrowania kawy lub herbaty.
Zestaw nie posiada zapalnika piezo, dlatego należy pamiętać aby na wyprawę zabrać ze sobą zapałki lub krzesiwo niezbędne do odpalenia palnika. Po zdemontowaniu palnika spód menażki zabezpiecza pokrywka z tworzywa sztucznego, która może służyć również jako kubek.

Dodatkowo Jetboil Zip Cooking System wyposażono z boku w wytrzymały pasek, służący jako uchwyt oraz mniejszą pętlę, pozwalającą na przytroczenie do plecaka lub paska.

Do zestawu dodano również trójnożny statyw pod kartusz, który pozwala na stabilne i pewne gotowanie oraz wyposażono w osłonki przeciwwiatrowe umożliwiające gotowanie nawet podczas wietrznej pogody.
Charakterystyka:
- kubek 0,8 l który jest zintegrowany z systemem FluxRing,
- regulowany palnik,
- izolator z neoprenu z wygodną rączką,
- osłonę dolnej części, która może służyć jako kubek,
- pokrywkę,
- trójnożną podstawkę pod zestaw.
- kolor czarny/blue stream line art
- waga zestawu bez stabilizatora: 345 g,
- waga stabilizatora 27 g,
- moc: 0,9 kW,
- objętość 0,8 litra,
- czas gotowania: 2 min 30 sek na 1/2 litra,
- 100 g kartusz Jetboil wystarcza na 10 litrów wody,
- wymiary: 104 mm x 165 mm.

W skład zestawu nie wchodzi kartusz.

Do kompletu

Podobne produkty