Kuchenki

Wybierając się na dłuższą wyprawę, czy to w góry, czy na biwak warto zabrać ze sobą kuchenkę. W łatwy i szybki sposób można przygotować posiłek niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

 • 639,99 zł Dostępny

   Jetboil Flash Cooking System- sapphire to zestaw który świetnie sprawdzi się w górskich wyprawach. Dzięki wbudowanemu zapalnikowi piezo jednym naciśnięciem można rozpalić płomień, a niska waga kuchenki nie obciąża plecaka podczas drogi.

   639,99 zł
  • 39,99 zł Dostępny

    Jetboil Canister Stabilizer  to praktyczna trójnożna podstawa pod kartusz, która świetnie sprawdzi się w nierównym terenie górskim.

    39,99 zł
   • 699,99 zł Dostępny

     Kuchenka Jetboil Minimo to innowacyjna kuchenka gazowa łącząca w sobie niską wagę, wydajność oraz właściwe rozmiary, które zapewniają użytkownikowi prostotę przygotowania potraw nawet w trudnych warunkach.

     699,99 zł
    • 749,99 zł Dostępny

      Jetboil MicroMo to kuchenka gazowa w której zastosowano radiator FluxRing, umożliwiający kondensacje ciepła i oddanie go bezpośrednio do naczynia dzięki czemu proces gotowania odbywa się bardzo szybko.

      749,99 zł
     • 489,99 zł Dostępny

       Jetboil Zip Cooking System to kuchenka gazowa, która znakomicie sprawdzi się podczas wyjazdu w góry ponieważ wyposażona została w technologię FluxRing, dzięki czemu proces gotowania odbywa się bardzo szybko.

       489,99 zł